Online randevu Sinem Hanım?

Gülderen

New member
Merhabalar;
Ben de birçok anne gibi onarıma ihtiyacım olduğunu farkettim ve buna niyet ettim.Onarımı bir uzman eşliğinde yapmak istiyorum.Bağlanma terapileri enstitüsünü aradım.Ve online randevu için sadece Sinem hanımla görüşebileceğimi söylediler.Buradan Selma hanımla görüşenlerin memnuniyetlerini okumuştum birkaç defa.Ama onunla online terapi mümkün olmuyormuş.Merak ettiğim kendisinden online yardım alan arkadaşlar varsa bunu nasıl sağladılar.Bir de Sinem hanımdan destek alan var mı?Varsa düşüncelerini merak ediyorum.Kararsız kaldım.Selma hanımı hep duyuyorduk Sinem hanımı duyunca bilemedim.Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen..

Esraa.

New member
Merhabalar;
Ben de birçok anne gibi onarıma ihtiyacım olduğunu farkettim ve buna niyet ettim.Onarımı bir uzman eşliğinde yapmak istiyorum.Bağlanma terapileri enstitüsünü aradım.Ve online randevu için sadece Sinem hanımla görüşebileceğimi söylediler.Buradan Selma hanımla görüşenlerin memnuniyetlerini okumuştum birkaç defa.Ama onunla online terapi mümkün olmuyormuş.Merak ettiğim kendisinden online yardım alan arkadaşlar varsa bunu nasıl sağladılar.Bir de Sinem hanımdan destek alan var mı?Varsa düşüncelerini merak ediyorum.Kararsız kaldım.Selma hanımı hep duyuyorduk Sinem hanımı duyunca bilemedim.Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen..

merhabalar ben selma hanımla gorusmustum.. Gecen yıl. Sanırım egıtım falan alıyor o yuzden onlıne gorusme yapmıyor olabılır..

Nfs

New member
Benim su an Sinem hanımla terapi surecim devam ediyo kendi adıma memnun kaldım tavsiye ederim

Esra Oruk

New member
Merhabalar;

Bende çok memnun kaldım.
Bende ilk başta semra hanım ile görüştüm. Şimdi ise uzun zamandır sinem hanım ile görüşüyorum.
Yumuşacık sesiyle ruhuma hitap ediyor adeta.. :)

Gülderen

New member
Bende çok memnun kaldım.
Bende ilk başta semra hanım ile görüştüm. Şimdi ise uzun zamandır sinem hanım ile görüşüyorum.
Yumuşacık sesiyle ruhuma hitap ediyor adeta.. :)

Teşekkür ederim.Iyiki bu forum var da aklımızdaki soru işaretlerine cevap bulabiliyoruz:)Uzun zamandır yazmışsınız merak ettim yani tabi süreç kişiden kişiye değişir ama kaç seans oluyor acaba ortalama olarak..

Esra Oruk

New member
Bu size bağlı ama düzenli olarak görüşmek önemli stabil tutmak için. Başlarda iki hafta aralıklarla sonra da 4-6 hafta aralıklarla görüşmek gerekiyor. :)