Panik atak tedavisi için ilaç şart mı? İlaç alıyorum yan etkisi mahfetti beni

Müberra

New member
Selamün aleyküm, anksiyete bozukluğu panik atağım lustral 100 mg ilaç tedavisini verdi doktor. 8 gün oldu başlayalı ama yan etkilerinden dolayı mahfoldum yatağa düştüm. :( Mide bulantısı çarpıntı nefes darlığı göğüs ağrısı kollarda uyuşma uykusuzluk vs kafayı yemek üzereyim :( ilacı bıraksam düzelir mi?

deryakerem

New member
Gecmis olsun bunyeniz alisana kadar bu etkiler olur zaten bu ilaclar ancak 2 ay sonra tam etkisini gosteriyor sabredin cunku bende basladim 2 ay once 2 hafta yattim etkilerinden sonra ceyrege dusurerek devam ettim sizde asiri rahatsizlik duyarsaniz doktorunuzla konusup degistirtebilirsiniz

neyzo

New member
hayat bize sıkıntı verince hastalık , ilaç size daha fazlasını yaşatırsa 'yan etki' ilacı nasılda masum yapıyorlar değil mi ? ve farkına vardığım Gariblik bu ....antideprasanların bilimsel bir gerçekliği yok inança dayalı ön kabul var kısaca antideprasanların karın doyurmakta ticari sektör gıbı başka bir işe yaradığı görülmemiş

Istanbultadinda

New member
Selamün aleyküm, anksiyete bozukluğu panik atağım lustral 100 mg ilaç tedavisini verdi doktor. 8 gün oldu başlayalı ama yan etkilerinden dolayı mahfoldum yatağa düştüm. :( Mide bulantısı çarpıntı nefes darlığı göğüs ağrısı kollarda uyuşma uykusuzluk vs kafayı yemek üzereyim :( ilacı bıraksam düzelir mi?

Kafa ve omuzlara hacamati tavsiye ederim... Çok faydasını görürsünüz ınş...