Paylaşmak istiyorum!!!

havuçtatlısı

New member
Merhaba arkadaşlar,

Sadeleşme konusu hakkında konuşurken, bazı arkadaşların vermek istediği eşyalar olduğunu ve bunları bu konu başlığı altında isteyenlere ulaştırabileceğimizi düşündüm.

mesela verilecek eşyalardan;
kitap
oyuncak
bebek malzemeleri
vs . gibi vermek istediğiniz ürünleri paylaşabilirsiniz. Belki ihtiyacı olan ve tüketim yerine takasa önem veren birileri ister. neden olmasın :)

havuçtatlısı

New member
[MENTION=5357]Yapabilirim[/MENTION] arkadaşımızın paylaşımını buraya taşıyorum;

Arkadaslar bende bebek banyo kuveti var almak isteyen olurasa yazin lutfen cevremde kucuk cocugu olan yok

neyzo

New member
“Çoğumuzun evinde yiyecek ekmeğimiz de yoktu ama bu gün durumlarımız iyi olunca o günleri unuttuk. Unutmamak lazım tüm bunları, birbirimizin yanında olup bir birimize yardımda bulanmamız lazım” cok güzel forum bende varıııımm!

_ reflü yatağı
_ mama (sütü olmayan anneler için bebek maması )
_bebek küveti
konudan yeni haberdar olduğum için fazlalıklar olunca yazacağım

şifa

New member
Merhaba arkadaşlar,

Sadeleşme konusu hakkında konuşurken, bazı arkadaşların vermek istediği eşyalar olduğunu ve bunları bu konu başlığı altında isteyenlere ulaştırabileceğimizi düşündüm.

mesela verilecek eşyalardan;
kitap
oyuncak
bebek malzemeleri
vs . gibi vermek istediğiniz ürünleri paylaşabilirsiniz. Belki ihtiyacı olan ve tüketim yerine takasa önem veren birileri ister. neden olmasın :)

Tebrikler.. siz benden önce davrandınız. [MENTION=1520]havuçtatlısı[/MENTION] bende böyle bir konu başlatmaya niyetlenmiştim. Faydalı olacağını düşünüyorum .. ben yeni verdim eşyaları bizim burada ıraktan gelen ve herşeye ama akla gelen herşeye ihtiyaçları olan türkmen komşularımız var. Onlara veriyoruz genelde. Baya kalabalıklar 8-10 aile ve hepsinin küçük küçük 4er 5er çocukları var. Onlarada ulaştırabilirim. Bişeyler vermek isteyen olursa.

havuçtatlısı

New member
Tebrikler.. siz benden önce davrandınız. [MENTION=1520]havuçtatlısı[/MENTION] bende böyle bir konu başlatmaya niyetlenmiştim. Faydalı olacağını düşünüyorum .. ben yeni verdim eşyaları bizim burada ıraktan gelen ve herşeye ama akla gelen herşeye ihtiyaçları olan türkmen komşularımız var. Onlara veriyoruz genelde. Baya kalabalıklar 8-10 aile ve hepsinin küçük küçük 4er 5er çocukları var. Onlarada ulaştırabilirim. Bişeyler vermek isteyen olursa.

güzel şeylere vesile olabilirsek ne ala, almak isteyen arkadaşlar özel mesaj bölümünden vermek isteyen arkadaşla iletişime geçebilirler...

Umutluana

New member
Anne yani besik almak istiyorum yenileri bize gore pahali ikinci el temiz kullanilmis olursa almak isterim. Buyuk oglumun park yatagi var ama pedagojik farkindaligim nedeniyle onu kullanmak istemiyorum. Belki 2 yastan sonra olur. Bebegimiz yakinda geliyor insallah.