Psikolojimi bozuyorlar :(

Vuslatt

New member
Mrb arkadaşlar son durumumu biliyorsunuz dur hayırlısı deyip tevekkül etmeye çalışıyorum ama herkes bir yandan konuşuyor :( ya ben anlamıyorum gercekten bunu suclanmaktan sıkıldım benm çocuk getirmememi cahillikle suçluyorlar çocuk olsaymis bu duruma dusmezdin kayinvaliden seni kabullenirdi esin boşanmaktan vazgecerdi inanin o kadar suclandimki artık yeter dedim içimden kendimi buraya attim buraya yazmak istedim :(((( resmen öyle bir duruma soktular beni tüm suç benim alttan alsa idim kayinvalideyi alttan alsa idin 1 2 yıl içte kalsa idin sonra ayrı eve çıkardın öyle kötü oldum ki kendi kendime suç benim çoğunlukla benim diye diye kendimi çok kötü hissediuorum:(( dua edin bana çok ihtiyacım var

Vuslatt

New member
Bu konulari net bir dille artik kimseyle konusmak istemediginizi soyleyin ve yeni bir sayfa acin kendinize yeni hedefler. 5 sene sonra nerede nasil olmak istediginizi dusunup adimlar atin. Kurslara gidebilirsiniz mesela.
Annenizle babanizla net bir sekilde artik bu konunun konusulmasini istemediginizi guzel bir uslupla konusun. Birileri hep konusur ama susarlar da takilmamaya calisin, mutlaka kendinizi gelistirin dil kursu da olabilir dikis kursuda bu size iyi gelir sevgili [MENTION=3283]Vuslatt[/MENTION]
Esinize de Allah feraset ve basiret versin biran once. Tum bu yasananlari unutturacak muhabbet versin araniza.
Allah razı olsun fatma Türkmen amin inşallah Rabbim hayırlısıni versin

Bern

New member
Mrb arkadaşlar son durumumu biliyorsunuz dur hayırlısı deyip tevekkül etmeye çalışıyorum ama herkes bir yandan konuşuyor :( ya ben anlamıyorum gercekten bunu suclanmaktan sıkıldım benm çocuk getirmememi cahillikle suçluyorlar çocuk olsaymis bu duruma dusmezdin kayinvaliden seni kabullenirdi esin boşanmaktan vazgecerdi inanin o kadar suclandimki artık yeter dedim içimden kendimi buraya attim buraya yazmak istedim :(((( resmen öyle bir duruma soktular beni tüm suç benim alttan alsa idim kayinvalideyi alttan alsa idin 1 2 yıl içte kalsa idin sonra ayrı eve çıkardın öyle kötü oldum ki kendi kendime suç benim çoğunlukla benim diye diye kendimi çok kötü hissediuorum:(( dua edin bana çok ihtiyacım var

Sevgili Vuslat yaşın kaç bilmiyorum ama ufaksın biraz galiba
İnsanlar hep konuşur vuslat iyi de yapsan beğenmez konuşur kötüde yapsan
Ve sen ağlarken ve sen üzgünken ve sen ihyacın varken asla yanında olmaz çoğu (genelde ailenden başkası yanında olmaz) o yüzden ailenden başka kim ne demiş umrunda olmasın .. evlilik sürsün diye çocukmu yapılırmış ne saçma . Sonra proje gibi doğurulan çocuklar robot gibi yetiştirlmeye çalışılıyor işte. Ailende bu eleştirileri yapıyorsa boşver yapsınlar ama doğru ama yanlış insanın ailesi tek sahip çıkan Allah yolunu açık etsin

Vuslatt

New member
Sevgili Vuslat yaşın kaç bilmiyorum ama ufaksın biraz galiba
İnsanlar hep konuşur vuslat iyi de yapsan beğenmez konuşur kötüde yapsan
Ve sen ağlarken ve sen üzgünken ve sen ihyacın varken asla yanında olmaz çoğu (genelde ailenden başkası yanında olmaz) o yüzden ailenden başka kim ne demiş umrunda olmasın .. evlilik sürsün diye çocukmu yapılırmış ne saçma . Sonra proje gibi doğurulan çocuklar robot gibi yetiştirlmeye çalışılıyor işte. Ailende bu eleştirileri yapıyorsa boşver yapsınlar ama doğru ama yanlış insanın ailesi tek sahip çıkan Allah yolunu açık etsin

allah razı olsun amin inşaallah Rabbin yollarımizi hayra çıkarsın