Sinema

gkc

New member
Merhabalar,

Oğlum 3 yaşını yeni bitirdi. Yaklaşık 2 ay kadar önce şehir değişikliği yaparak taşındık. Geçen hafta itibariyle 3 gün öğleden sonra olmak üzere anaokuluna başladı. Anaokulundaki tüm çocuklar 2 gün sonra Canım Kardeşim Benim: Uzaylılar mı Gelmiş? filmine sinemaya gidecek. Ben filmin oğlumun yaşına uygunluğunu, arkadaşlarıyla yalnız sinemaya gönderip göndermemek gerektiğini, sinemaya gidecekse ilk tanışıklık bende yanında gitsem mi gitmesem mi fikir yürütemedim. Dün itibariyle oğlum kendi isteğiyle beni okuldan gönderip yalnız 4 saat civarı okulda kaldı.

Filmi izleyen yada sinemaya götürme yaşı ve şekliyle (yalnız/arkadaşlarıyla) fikri olan var mı acaba?

Şimdiden herkese teşekkürler.

sekerparem

New member
Ilk gittiklerinde sıkılmıştı oğlum.bir süre sonra çıkmak istedi.ikinci üçüncü de sevmeye kendi istemeye başladı.tiyatro, çocuk muzikali şimdi keyifle gidiyor katılıyor.yanında arkadaşları olacak. ne tepki verir belli olmayabilir.öğretmenleri bu konuda tecrubelidir mutlaka.

Icerigi cok onemli. Keske onceden temin edip siz bi gorseniz nasil bir film oldugunu? Ilk deneyimi olacak. Pedagojik acidan uygun degilse ve sizde yaninda olmayacaksiniz, bunun size geri dönüşü iyi olmayabilir.