Sınıf ogretmenı çocuğum hakkındakı tutumu

Aysenur12

New member
Merhaba oncelıkle 30.10.2010 doğumlu 4 sene anaokulu gecmısı olan oğlum bu sene 1.sınıfa basladı.oryantasyon donemıne katılamadık okulun 2. Günü öğretmen çocuğumun yanında senın oğlun cok hareketlı bütün sınıfta kendını bellı ettı..ben ne yapacağım gıbı yorumda bulundu bana sessız kaldım..3.gun fena degıl ama sen benden bu sene cok sıkayet dınlersın gıbı yorumda bulundu hocam yazdan Yenı çıktık düzene gırecektır dedım..cuma günü almaya gıttıgımde oğlum tısortunu yırtmış bana daha bak boyle bu kolunu ayağını kırar sana soyleyeyım dedı..cok hareketlı bütün sınıfı ayaklandırıyor dedı..yöne oğlum bırının tısortunu arkadan cızmıs kurşun kalemle bana ben annesıne ne dıycem bak hele dedı ben annesıyle konuşurum sız dert etmeyın dedım kadınla konuştum gayet anlayışlı olabılır cocuk bunlar dedı kapattım ben çocuğumu bılıyırum hareketlı tamm eyvallah ama benım çocuğumu DHA 2. Gun fıslemesı ve gunah kecısı olması zoruma gıtmedı degıl..çocuğumun yanında dıger velılerın yanında benımle konuşması ..ayrıca benımle oyle konuşuyor kı sankı benı bezdırıp çocuğumu sınıftan almamı ıstıyr hıssı uyandırdı bende öğretmene karsı nasıl bır tavır ızlemelıyım nasıl davranmam Laz'ım kestıremedım okul açıldığından berı gece uykularım YÖK stresden..

Aysenur12

New member
Çalışmıyorum ev hanımıyım çocuğum yavaş konuşuyordu ve sosyalleşmesi ıcın anaokula vermıstım hıcbırZamn okula güderken problem yaşamadım ağlama vb gıbı ısteklı gıttı herzaman güvenlı bağlanmayla ılgılı sorunumuz olduğunu düşünmüyorum ama belkı de vardır Adem hocanın kıtaplarını da okumuştum belkı eksıklerım vardır bılmıyorum ama nasıl bır yol ızlemem gereklı cok kafam karışık 😔😔😔

Aysenur12

New member
Evt bende oyle düşündüm zaten çocuğumun hareketlı olduğunu gozlemlıyınce uğraşmamak ıcın bu yola gırdıgını düşünüyorum cocugu sınıftan almam ıcın ama ben çocuğum sankı problemlı gıbı sınıf degıstırmek ıstemıyırm bu hafta boyunca alttan aldım kendımı hırpaladım bununla nasıl basa cıkıcam onu bılmıyırm 3.gunu bana benden bu sene sıkayet dınlemeye hazır ol dedı..kafam cok karşılık