Sıra Dışı Evler - Gerry Bailey

Ayşe Gençer

New member
Kızıma doğduğundan beri hep farklı şeyleri göstermeye çalıştım. Bu kitabı da ona çok farklı yaşam alanlarını, evleri,hayatları göstermesi açısından sevdim!
Ağaç evlerden çamur ve samandan yapılmış evlere, tekerlekli evlerden çadır evlere, yüzen evlerden buz evlere kadar çeşit çeşit ev ve hayat gösteriliyor. Serinin diğer kitapları da ilgi çekici: yüksek yapılar, hem iş yeri hem ev, masallardaki evler!

İşte arka kapak yazısı:

Nerede yaşıyorsunuz? Apartmanda mı, müstakil bir evde mi yoksa bir kır evinde mi? Hepsi kulağa hoş geliyor ama biraz sıradan, öyle değil mi? Yüksek Yapılar'da pagodalardan kulelere, gökdelenlerden köprülere ilginç yüksek binalarla karşılaşacak, mimarların dünyasına adım atacaksınız. Belki bir gün siz de mimar olur, upuzun yapılar tasarlarsınız.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 32

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Tübitak Yayınları

Ekli dosyalar

• IMG_0470.JPG
    IMG_0470.JPG
    63.6 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:

hafsa5

New member
Bencede masallah [MENTION=382]AySe[/MENTION] hanim cokk guzel tavsiyeleriniz . Ahh birde firsat bulup okuyabilsek sizin matmazel kac yasinda acaba

Ayşe Gençer

New member
Bencede masallah [MENTION=382]AySe[/MENTION] hanim cokk guzel tavsiyeleriniz . Ahh birde firsat bulup okuyabilsek sizin matmazel kac yasinda acaba

Çok teşekkürler sevgili Dilekoğlu, kızım 5 yaşında :)
Uyku öncesi zamanlar aslında çok uygun ama kısa kısa hikayeler, biraz uzunsa da birkaç güne bölüp okuyoruz. Araya ayraç koymak nedense çok hoşuna gidiyor kızımın, seramoni gibi kendi koyuyor zevkle. Belki siz de kullanabilirsiniz bir gecede bitiremediğiniz kitaplarda :)

Sevgiler :)