sleepy ıslak mendil kullananlar

fatoş123

New member
sleepy ıslak mendil kullananlar , bebek bezi veya yikanabilir bebek bezi kirlendiginde bazı anneler islak pamuk kullanıyor ve bazi annelerde ıslam mendil kullanımı yapıyor , sevgili anneler sleely ıslak mendil kullanımı bebeğine kullanan oldu mu? Bu konuda ıslak mendil değilde ne gibi farklı tavsiyeler olabilir.

Hayırlı günler diliyorum ben değilde bir akrabamı kullanıyordu bu islak mendili çok çok memnundu hem kalınlığı hem miktarı hem de kokusundan çok hoşlanmıştı tabii ki en güzeli kimyasal olmayan bir şey kullanmak ama bu kolayınimıza geliyor tabi. Ben ilk bebeğim de uzun bir süre pamuk kullanmıştım ebebekte satılan alt silme pamuğu suyla Isla tıp kullanıyordum direk O bir alternatif olabilir

bir anne

New member
sleepy ıslak mendil kullananlar , bebek bezi veya yikanabilir bebek bezi kirlendiginde bazı anneler islak pamuk kullanıyor ve bazi annelerde ıslam mendil kullanımı yapıyor , sevgili anneler sleely ıslak mendil kullanımı bebeğine kullanan oldu mu? Bu konuda ıslak mendil değilde ne gibi farklı tavsiyeler olabilir.

Merhaba, islak mendillerin icindekiler kismini incelemenizi tavsiye ederim. Ben bu konuda epey inceleme yaptim. Sleepy nin saf ve dogal diye bir islak mendili var sanirim sadece internet sitelerinde satiyorlar; icerik olarak en iyi mendilleri o. Onun disinda parfüm icermeyen islak mendilleri kullanirsaniz zarari daha da azaltmis olursunuz. Piyasadaki yenidogan mendilleri bile icerik olarak malesef sadece su ve pamuk degil. Benim arastirdigim icerik olarak en masum islak mendil uni baby sensitive. Iceriginde üç madde var sadece. Bunlardan biri su zaten. Yani icindekiler kismini inceleyin derim paketin arkasindaki. Cogu pahali mendilde liste hayli uzun. Sevgiler.

Umutluana

New member
Hayırlı günler diliyorum ben değilde bir akrabamı kullanıyordu bu islak mendili çok çok memnundu hem kalınlığı hem miktarı hem de kokusundan çok hoşlanmıştı tabii ki en güzeli kimyasal olmayan bir şey kullanmak ama bu kolayınimıza geliyor tabi. Ben ilk bebeğim de uzun bir süre pamuk kullanmıştım ebebekte satılan alt silme pamuğu suyla Isla tıp kullanıyordum direk O bir alternatif olabilir

ebebek pamuk, alt acma , gogus pedi ve bez kullaniyoruz hepsinden memnunum.pamugu cok iyi tasarlanmis silerken yapisip kalmiyor once kullandigim yapisiyordu.

Şulem

New member
oğlum 6 aylık doğduğundan beri sleepy yenidoğan kullanıyorum gayet de memnunum.saf su ve gıda koruyucu kompleks var sadece içinde.gıda koruyucu olduğuna göre yenecek kadar zararı az diye düşünerek devam ediyorum.aynı zamanda kokusuz olması avantaj.bezleriniz de kullanıyorum onlardan da memnunum.

Sevim

New member
sleepy sensitive ıslak mendil ile sadece sleepy ıslak mendil 2 si aynı mı oluyor , Elma ve Tarçınlı diyor pembe tonundaki kutusunda