Sürekli sallanan oğlum!!!

BRN76

New member
merhabalar,
ilkokul 2. sınıf öğrencisi 2011 doğumlu oğlum ilk yaşından itibaren birşey anlatırken sallanıyor. ödev yaparken, hikaye okurken, okuduğunu anlatırken, gündelik herhangi bir konu anlatırken, anlatılanı dinlerken sürekli sağa sola sallanıyor. bazen çaktırmadan sırtına dokunarak durdurmaya çalışıyorum. futbol eğitimi alıyor öğretmen hareketi anlatırken dahi sallanıyor diğer çocuklar sallanmıyorlar sadece o beşik gibi sallanıyor... ayrıca konuşurken konu ne olurda olsun çok heyecanlanıyor nefes nefes kalıyor anlatacağı şey bitince resmen yoruluyor... algılama ve öğrenmede herhangi bir güçlük yaşamıyor hatta sınıfta diğer çocuklara kıyasla en öndeki iki öğrenciden biri... geçer diye bekledim ama hiçbir azalma düzelme olmadı... bu bir problem mi... rahat mı olmalıyım yoksa bir profesyonelle görüştürmeli miyim... bilgi ve tecrübelerinizi rica ediyorum...

Kayaccata

Active member

ClipHot VN - Clip Hot Việt Nam - ClipHot - Clip Hot hôm nay - Clip nóng.
Phim sex hay nhất - HOT nhất, cбєp nhбєt liГЄn tục 24/7.
xXx หนังโป๊ไทยаёаёаё™а№„ลน์ คลิปหลุดคนดัง วัยซ่าเย็ดกัน - xXx 18+ ดูหนังโป๊ คลิปโป๊ аё«аё™аё±аё‡x ให้ชีวิตได้ซู่ซ่า.

11:00 Brother and Sister Share a Bed
03:00 BANGBROS – Latina Ginerbra Bellucci Gets Anal From Potro De Bilbao On Public Bang!