Tekraren birlkte yaşama

Vuslatt

New member
Mrb arkdslar ben 3 yılık evliyim evlendigimiz ilk yıl ilk 5 ay eşimin ailesi ile yaşadık anlasamadik bi türlü hatta ayrılma noktasına geldik 8 ay babamlar da kaldım sonra evime döndüm evia ayrıldı şu an bir oğlum var eşimle yuvamizdayiz lakin 3 yıldır halen eşimin annesi problemli beni kabullenemiyor bana karşı halen iyi düşünmüyor sürekli eşimle kavga ve çekişmeli durumda sorunum şu bu süreçte çocuk doğdu kayinvalidemin gönlünü almaya çalıştım sürekli elini öpmeye gittim kabul etmedi Red etti eşimin annesi eşime şu an diretiyor birlkte tekraren yasayacaz diye eşim de kabul etmiş benm yeni haberim oldu daha önce birlkte yaşayıp çok yara aldığımz için tekraren birlkte annesi ve kardeşlerinn ile beraber yaşama fikrine sıcak bakmıyorum lakin ne yapicagimi bilmiyorum çünkü kabul etmiyorum bu sefer eşim babamlar aleni göndermekle evliliğimizi bitirmeye getiriyor durup düşünüyorum boşanmak mi yoksa gidip o problemleri yaşamak mı yaşasam sağlığım ya giderse ya ben de tükenmislige doğru gidersem peki oğlumun bilinçaltı ne durumda onun psikolojisi bozulmayacak mi ya ayrılsam çocuğum babasız büyüyecek mi eşim net konuşuyor ama emin deilim diretsem belki sbüyük kavga çıkar ama ayrılma olmaz sonda emin de deilim eşimin ailesi ile öncede yaşayıp gördüğüm için yuvam çok yara aldı ben ezildim köle muamelesi gördüm şimdi tekrardan görmek sessiz nasıl kalınır bilmiyorum eşim bi ömür deil geçici olarak kalacagimizi söylüyor bi müddet sıkıntımızı çekelim diye açıklıyor ama benm gönlüm gitmemekten yana soruyorum size boşanmak mi yoksa gidip geçici de olsa 1 1 2 yıl oda tabi kayinvalidem seni koymasa yada eşimle aramı açıp bosanmasam iyi çünkü he r gün kavga çıkarsa eşim kaldırmaz sudan sebeplerden dolayı kavga çıkarır eşim şimdi bizden vazgeçiyor o xmn da vazgeçer diye düşünüyorum lütfen fikirlerinize ihtiyacım var :(