Yaz dönemi için oyun abisi

samet57

New member
Merhaba uzun zamandır adem beyi takip ediyorum. Yeni mezun bilgisayar mühendisiyim. İhtiyacı olan anne babalar için yaz döneminde ücret karşılığı oyun abiliği yapmak istiyorum.

Bezbebek

New member
Ne güzel :)
Bu konuda tecrübeniz var mı ?
Hangi il ilçe?
Kafanızda yapmayı planladiginiz nasıl şeyler var?

samet57

New member
Ne güzel :)
Bu konuda tecrübeniz var mı ?
Hangi il ilçe?
Kafanızda yapmayı planladiginiz nasıl şeyler var?

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
Şöyle söyleyeyim;
Adem bey'i 5 senedir dinliyorum.6 kitabını okudum. Bir erkek olarak sütten kesme sürecine bile hakimim :) Alanım olmamasına rağmen çeşitli pedagoji ve psikoloji eğitimleri aldım.(örneğin: enneagram)
Çevremdeki çocuklarla çok güzel vakit geçiriyorum. Onların annesi/babası da "sana para verelim, hep gel" diyorlardı. Ama ben akrabalarımla parasal ile bir ilişkim olmasını istemiyorum. Benim de aklıma buraya yazmak geldi, acaba hayalimdeki işi bir süre de olsa yapabilir miyim diye umutlandım.
Resmi deneyimim olarak üniversite yıllarımda HEKVA'daki çocuklar için gönüllülük programında görev aldım.
İl:İstanbul -Anadolu yakası
Aklımdan geçen ve planladıklarım: Çocuğun yaşına ve ailenin beklentisine göre değişiklik gösterir sanırım.

Bezbebek

New member
Çok güzel :) böyle insanların varlığı ümitlendiriyor.
Peki İngilizce seviyeniz nedir?
Çocukla sadece İngilizce konuşarak oyunlar oynayabilir misiniz?
Bi de Avrupa yakasında olsa değerlendirir misiniz?

samet57

New member
Ingilizce olursa çok daha güzel olur :)
Avrupa yakasi için aslında bi engelim yok ama yol uzun olursa enerji kaybederim diye düşündüm. Hatta şehir dışında kalmalı bir yer bile olabilir.