Yeniden bağlanma

kardelen2389

New member
İyi akşamlar herkese oğlum 23 aylık yeniden bağlanma aşamasındayız ben öğretmenim ve sadece öğlen sonu gidiyorum baba 8-5 çalışıyor bu aralar babacım babacım sürekli etrafında acaba olumsuz etkiler mi bu durum kafam karışık . uyumak istese yanına gidip uyansın istiyor kalk diyor. Sabah uyanınca yanında ben oluyorum baba gitmiş oluyor ondan mı acaba

Zeliss

New member
İyi akşamlar herkese oğlum 23 aylık yeniden bağlanma aşamasındayız ben öğretmenim ve sadece öğlen sonu gidiyorum baba 8-5 çalışıyor bu aralar babacım babacım sürekli etrafında acaba olumsuz etkiler mi bu durum kafam karışık . uyumak istese yanına gidip uyansın istiyor kalk diyor. Sabah uyanınca yanında ben oluyorum baba gitmiş oluyor ondan mı acaba

merhabalar
cocugunuza kim bakıyor gün icinde acaba?
yeniden baglanırken anne yerine gecen bakıcı pozisyonundaki kisiyle olan iliskisine ,iliskinize odaklanmanız daha dogru aslında. Sizinle bagının güvenli olmadıgını düsündügünüz icin yendien baglanma surecini yasıyorsunuz sonucta. peki bakıcıyla baglı mı? bunlar daha dogru sorular olabilir. babayla olan yakınlıgında bir sakınca yok ki zaten babada bir güven kaynagı sonucta...ayrıca artık babasını oyun arkadası gibi goruyor ve onunla oyanamak istiyordur ve bu cok dogal.

kardelen2389

New member
Bir kişi bakıyor ve çok uyumlular okula giderken ağlamaz hafif kucak ister ama oyuna davet ettiği zaman hemen gider yanına bakıcının. Bir de bütün mutfak dolabını indirmek istiyor baharatlıkları indirtip açıyor lavaboya tıemanıp dakikalarca kalmak istiyor . evin içindeki kurcalamayı bırakmıştı benim sınırımı görmek için mi yapıyor bu konularda baba kural koymalı mı

baharibeklerken

New member
Bir kişi bakıyor ve çok uyumlular okula giderken ağlamaz hafif kucak ister ama oyuna davet ettiği zaman hemen gider yanına bakıcının. Bir de bütün mutfak dolabını indirmek istiyor baharatlıkları indirtip açıyor lavaboya tıemanıp dakikalarca kalmak istiyor . evin içindeki kurcalamayı bırakmıştı benim sınırımı görmek için mi yapıyor bu konularda baba kural koymalı mı

Bahsettiğiniz şeyleri daha önce kesfetmis miydi

kardelen2389

New member
Yok isterdi izin vermezdim tehlikeli diye. Adem hocanın hayatı tehlike hariç özgür kalsın sözünü dinledikten sonra bide yeniden bağlanma aşamasında olduğumuz için yanında durup merakını gidermesine izin verdim