Yerli Telefon Markaları

Sevim

New member
Ülkemizin üretim yapması heleki bunu teknolojik anlamda teknolojik ürünleri ile yapması çok değerli birşey güzel bir katkı olduğunu düşünüyorum. Ülkemizde yerli telefon markaları olarak hangi markalar olduğunu bilmediğim için sizlerle bu ürünleri tartışmak hangisi iyi ve hangisini tercih etmeliyim bunu görmek istiyorum. Yakın zamanda telefon almak niyetim olduğunu için sizce hangi telefon almalıyım.
Yerli Üretim telefon markası

1- Reeder Telefon Markası
2- Vestel Venus Markası

İnşallah ülkemizde bu üretime bir nebze olsun bende katkı sağlamış olurum.

aybüke

New member
Üreticiler gelişsin hepimiz bunu istiyoruz elbette bigün insaAllah diyelim lakin ekranindan sim kartina icindeki kucucuk pimine kadar
Yurtdisindan satin alip Türkiye de sadece montajı yapılıyor bu markaların sadece bilin istedim sizin gibi guzel yürekli insanların karınca misali elinden gelen ne ise onu bile yapması çok duygulandirici...selametle kalın..

aybüke

New member
Keşke dediğiniz gibi olsa eşim makina mühendisi ve evet ne yazık ki bu sektörün içindeyiz sevgili Aydemir.

aybüke

New member
Kimseyi tenkit etmek için veya ezbere söylenmiş sözler söylemem daha doğrusu haddimi aşmam... Sözlerim hedef göstermek için değildi bilmenizi istedim sadece merak ediyorsanız şunu da söyleyeyim eşim uretimci otomobil sektöründe diğer bahsettiğiniz sektörler içinde üretim yapmak adına atılımları oldu ama yerli üretim her zaman daha pahalıdır bu bir gerçek o yüzden ucuz olan tercih edildi.dahasina gerek yok inandirmak için de bu yazıyı yazmadım güzel düşününce güzel olsa herşey keşke ama Hüsnü Zan yapmanız çok hos.iyi geceler dilerim