Güvenli Bağlanma zedelenmiş midir???

BirAnneBirBebek

New member
Merhaba arkadaşlar! Foruma yeni katıldım. 24 aylık kızım var, hala emziriyorum, ki gündüz emmeletini kesmeye başladık yavaş yavaş. Ve doğduğundan beri babası ile aramızda yatıyor. Güvenli bağlanma bu sebeple zedelenmiş midir acaba? Bilgisi olan var mı? Kızımı şimdi itibari ile benim tarafıma almam gerekir mi?

BirAnneBirBebek

New member
Cok tskler. Her türlü ihtiyacini ben karsiliYorum. Babasi oyunarkadasi diyebilirim. Fakat bazen oyun oynarlarken beni yanina istemiyor. Bu normal mi? Onun haricinde dikkatimi ceken baska birsey yok. Ama tavsiyenizi uygulicam. Cok tskler

BirAnneBirBebek

New member
Tekrar tskler. Bir sorum daha olacak. Yarin aksama bu degisimi gerceklestirmek istiyorum. Fakat bunu kizima nasil isah etmeliyim? Yoksa bu degisikliligi ona fark ettirmeden mi gerceklestirmeliyim? Örneyin: yine kizimi "kendi yerinde" yatagin ortasinda uyutup, uyudugu zaman benim tarafima mi almaliyim? Yoksa: "kizim yatagin ortasinda artik ben yaticam, sende burada yatacaksin..." gibi gibi mi??? Cevap alabilirsem cok sevinirim.

BirAnneBirBebek

New member
sızın tarafınız ıcın bır degısıklık yapabilirsiniz. yatagı duvara yanastırıp veya yatagın yanına ek yapıp kızım sen bu tarafta daha rahat edersin dıye dusundum dıyebılırsınız. aklıma bu sekılde geldı. daha dogru bır yaklasım nasıl olur bılmıyorum ama
[MENTION=7821]Esma Işık[/MENTION] hanımdan yardım ısteyelım bu konuda. arada uyuduktan sonra sızın tarafınıza almanız sıkıntılı olabılır. nerde uyudysa cocuk orda uyanmalıymıs cunku.

Tekrar merhaba. Kafam cok karıştı... bi fikir alabilir miyim? Şöyleki yatağı duvara dayasak, komple yatağı çevirmem gerekicek. Buda odada büyük bir değişikliliğe yol açacak. Şuan sütten kesme dönemindeyiz. Böyle bir büyük değişikliliği göze alabilir miyim??? Onun hricinde yatağın kenarına monte edebileceğim, düşmesini engelleyen bir aparat var. Siz hangisini yapardınız?